Marki

 • CAMARO

  CAMARO

  W 1964 roku przybywając w Stanach Zjednoczonych Erich Roiser oddając się swoim ulubionym sportom wodnym po raz pierwszy w życiu pływał w piance. Nie trzeba było długo czekać, żeby uruchomił produkcję mokrych skafandrów w Austrii w celu przedłużenia sezonu sportów wodnych w swoim kraju.

 • NowiTeam
 • O'Three

  O'Three

  Firma O'Three została założona przez Sean Webba w lecie 1989 roku. Od samego początku celem twórcy było stworzenie firmy z produktami o wyjątkowej jakości oraz obsługi klienta. Aby zbudować solidną firmę nie można mieć jednego bez drugiego. Podejście to wymagało czasu, ale w swoim przekonaniu Sean Webb wierzył że te dwie podstawowe wartości nie mogą ulec nierozerwaniu. To zadecydowało o sukcesie O'Three.

 • Typhoon

  Typhoon

  Firma Typhoon została założona 70 lat temu przez Oscara Gugena. Po drugiej wojnie światowej Oscar przybył do Anglii. Założył firmę E.T Skinner oraz klub dla nurków Sub Aqua Club, który stał się największym klubem nurkowy na świecie. Firma E.T Skinner była pierwszą firmą w Wielkiej Brytanii zajmującą się produkcją suchych skafandrów, szybko stała się liderem na rynku sprzętu do nurkowania i żeglarstwa. W 1970 roku nazwa została zmieniona na Typhoon.