Lista produktów marki CAMARO

W 1964 roku przybywając w Stanach Zjednoczonych Erich Roiser oddając się swoim ulubionym sportom wodnym po raz pierwszy w życiu pływał w piance. Nie trzeba było długo czekać, żeby uruchomił produkcję mokrych skafandrów w Austrii w celu przedłużenia sezonu sportów wodnych w swoim kraju.

W 1964 roku przybywając w Stanach Zjednoczonych Erich Roiser oddając się swoim ulubionym sportom wodnym po raz pierwszy w życiu pływał w piance. Nie trzeba było długo czekać, żeby uruchomił produkcję mokrych skafandrów w Austrii w celu przedłużenia sezonu sportów wodnych w swoim kraju. 1972 - Różne style i kolory mokrych kombinezonów są stopniowo wprowadzane na rynek. Legendarny krój spodni z szelkami oraz kurtki zapinanej w kroku, jak również neoprenowe szorty i akcesoria takie jak rękawiczki, buty stają się bestsellerami na stale rozwijającym się rynku sportów wodnych. W 1982 roku Erich Roiser kupuje firmę Komperdell. W celu ochrony biznesu przed wahaniami sezonowymi dzięki nowej firmie produkującej narty zapewnia pracę przez cały rok.

Bardzo bliska współpraca pomiędzy sportowcami a firmą Camaro zawsze działało w obie strony. Udało się opracować nowe produkty i wzmocnić już istniejące, dzięki informacją zwrotnym jakie dostawalismy od naszych sportowców między innymi Franz Oberleitner, Jaret Llevellyn, Harry Brandstätter lub Erich Pröll, którzy są z nami od wielu lat przyczynili się do sukcesu marki Camaro potwierdzając jej jakość. W celu zaspokojenia stale rosnących wymagań rynku Erich Roiser postanawia przenieść się ponownie Zakład produkcyjny stale się powiększa, zmodernizuje, firma zatrudnia coraz więcej pracowników. Wystawia produkty na pokazach międzynarodowych,jak w Santiago, Chile, Singapurze i Kualalumpur. Marka kombinezonów Camaro jest rozpoznawalna na całym świecie. 45 lat doświadczenia które kierują nas od pierwszej gumowej pianki z 1969 roku do suchych skafandrów Hi-Tech dzisiaj. Nasze produkty są uznawane za produkty najwyższej jakości.

Camaro osiągnęła status lidera na rynku. Nasza sucha linia skafandrów nurkowych produkowana jest zgodnie z najwyższymi standardami "made in Austria". Camaro posiada w swojej ofercie sprzęt nurkowy taki jak suche skafandry, ocieplacze, pianki, kaptury, rękawice, skarpety neoprenowe i wiele wiele innych. Poza nurkowaniem Camaro posiada również linię produktów do innych sportów wodnych takich jak kanioning, kajaki, rafting, żeglarstwo, narty wodne, oraz pływanie.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji