Lista produktów marki Typhoon

Firma Typhoon została założona 70 lat temu przez Oscara Gugena. Po drugiej wojnie światowej Oscar przybył do Anglii. Założył firmę E.T Skinner oraz klub dla nurków Sub Aqua Club, który stał się największym klubem nurkowy na świecie. Firma E.T Skinner była pierwszą firmą w Wielkiej Brytanii zajmującą się produkcją suchych skafandrów, szybko stała się liderem na rynku sprzętu do nurkowania i żeglarstwa. W 1970 roku nazwa została zmieniona na Typhoon.

Firma Typhoon została założona 70 lat temu przez Oscara Gugena. Po drugiej wojnie światowej Oscar przybył do Anglii. Założył firmę E.T Skinner oraz klub dla nurków Sub Aqua Club, który stał się największym klubem nurkowy na świecie. Firma E.T Skinner była pierwszą firmą w Wielkiej Brytanii zajmującą się produkcją suchych skafandrów, szybko stała się liderem na rynku sprzętu do nurkowania i żeglarstwa. W 1970 roku nazwa została zmieniona na Typhoon. W 1976 Typhoon opracowała model pierwszego, lekkiego suchego skafandra. W 1992 Typhoon zaprojektowała rewolucyjny nowy skafander, używając materiału firmy Clotex, miękkiej tkaniny poliestrowej.

Dziś Typhoon jest największym na świecie producentem suchych skafandrów i kluczowym graczem w branży nurkowej. Firma zapewnia produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, takich jak wykonane na miarę suche skafandry lub dobranie dodatków do skafandra zgodnych z osobistymi preferencjami. W swojej ofercie Typhoon posiada również szeroki wachlarz produktów do sportów wodnych takich jak: surfing, kajaki, narty wodne, żeglarstwo, windsurfing. Siedziba Typhoon w Redcar zapewnia pełny serwis po sprzedaży, która obejmuje także naprawy serwisowe oraz trzyletnią gwarancji na wykonanie swoich produktów.

Reputacja firmy Typhoon oparta jest na jakości, co ma zasadnicze znaczenie, gdy dostarcza sprzęt ratunkowy. Wszystkie nasze suche skafandry i kamizelki ratunkowe są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, a każdy z nich jest testowany i wykonany zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej, posiadają certyfikat CE oraz ISO9000. Firma Typhoon za swojej jedno z największych osiągnieć może uznać dostawy dla wojska Wielkiej Brytanii nieprzerwanie od ponad 30 lat. Pokazuje to poziom i jakości wykonania.

Produkty Typhoon uzyskały uznanie rynków wojskowych na całym świecie, a także klientów komercyjnych. Klientami są również koncerny naftowe, a także użytkownicy rekreacyjni. Nasze suche skafandry używane były przez Richarda Bransona, Tony Blair, James Bonda, Antarctic Survey i SAS, a jeśli nasze skafandry są wystarczająco dobre dla nich, mamy nadzieję że będą one wystarczająco dobre dla Ciebie.

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji