Lista produktów marki O'Three

Firma O'Three została założona przez Sean Webba w lecie 1989 roku. Od samego początku celem twórcy było stworzenie firmy z produktami o wyjątkowej jakości oraz obsługi klienta. Aby zbudować solidną firmę nie można mieć jednego bez drugiego. Podejście to wymagało czasu, ale w swoim przekonaniu Sean Webb wierzył że te dwie podstawowe wartości nie mogą ulec nierozerwaniu. To zadecydowało o sukcesie O'Three.

Firma O'Three została założona przez Sean Webba w lecie 1989 roku.

Od samego początku celem twórcy było stworzenie firmy z produktami o wyjątkowej jakości oraz obsługi klienta. Aby zbudować solidną firmę nie można mieć jednego bez drugiego. Podejście to wymagało czasu, ale w swoim przekonaniu Sean Webb wierzył że te dwie podstawowe wartości nie mogą ulec nierozerwaniu. To zadecydowało o sukcesie O'Three. Wcześniej Sean pracował przez kilka lat w Aquatics Sub. Była to pionierska firma nurkowania utworzona w latach 50-tych przez Ron i Joy Parry. Ian i Kevin ich dwaj synowie zaangażowali się również w branży nurkowej. Kevin później dołączył do zespołu O'Three i pomógł ją budować na fundamentach, które zostały określone.

Niestety w 2006 roku zmarł. W tym samym roku Marcus Darler został partnerem w firmie. Marcus i Sean spotkał się wiele lat wcześniej, jak członkowie Dorset Sub Aqua Club (DSAC). Pomimo wyboru bardzo oddzielnych ścieżek pozostali przyjaciółmi. Dodatkowe umiejętności, które Marcus wniósł do firmy i jego bogactwo wiedzy zdobytej w firmach inżynieryjnych na całym świecie pozwoli zagwarantować dalszy rozwój O'Three. W grudniu 2006 firma O'Three przeniosła się do nowego obiektu położonego w samym sercu Portland Osprey Quay. Dzięki dobraniu idealnego zespołu, których od wielu lat pracuje w firmie, O'Three urósła do rangi producenta uznanego za jednego z liderów rynku nurkowego, który nadal wprowadza innowacyjne pomysły i ma bardzo wysoką jakość usług. W ofercie firmy znajdziemy: suche skafandry, ocieplacze, kaptury, rękawice, torby oraz wiele sprzętu niezbędnego każdemu nurkowi. Wielu znanych i utytułowanych nurków jest ambasadorami tej marki potwierdzając jej wysoką jakość.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji